ZŠ Vrchlického - časopis - Všechny články

ZŠ Vrchlického - časopis - Všechny články
pátek, 01 březen 2013 00:00

Rihanna

Napsal(a)

Rihanna, narozena jako Robyn Rihanna Fenty (* 20. února 1988, Saint Michael, Barbados) je barbadoská zpěvačka, která je ve své tvorbě ovlivněna styly R&B, reggae, dancehall a dance.

I přes to, že poslední album této pětapadesátileté zpěvačky by se dalo nazvat jako propadák, i nadále zůstává královna popu číslem jedna co se výdělků týče. Za posledních dvanáct měsíců vydělala Madonna 2,5 miliardy korun.

neděle, 06 listopad 2011 00:00

My děti ze stanice ZOO

Napsal(a)

Christiane vyrůstala se svojí matkou, sestrou, vznětlivým otcem a s pár domácími mazlíčky. Když byla menší, její rodina přestěhovala do jiné části německého Berlína. Otec svoje děti mlátil za každou maličkost. Jednoho dne se matka rozhodla odejít i s dětmi. Našla si nového přítele a o dvojím životě svojí dcery nic nevěděla. Christiane ve dvanácti letech začala chodit do evangelistického kostela, kde se scházeli „hašišáci.“ Brzy také začala kouřit hašiš. Seznamovala se s novými přáteli a kašlala na školu. Brzy přešla z hašiše na prášky a na jedné diskotéce poprvé užila i heroin. Zde se seznámila se svojí velkou láskou Detlefem, který také začal užívat heroin.

středa, 30 listopad 2011 00:00

Básničky

Napsal(a)

Básně od autora: Míra Prášil (8. A)

Já chci ať zmizíš,
Vypadni běž,
Co tu ještě chceš!

neděle, 04 březen 2012 00:00

Co znamená být bohatý?

Napsal(a)

Žijeme ve 21. století a je na čase si uvědomit, že nic není zadarmo. Být bohatý znamená mnoho věcí ale lidé by se měli řídit příslovím : ‚Nesuď knihu podle obalu‘.

středa, 03 duben 2013 00:00

Ukázka z tvorby

Napsal(a)

Tma, ta nekonečná, zraku nepoddajná barva všude kolem mne.. Ano, už jsem zbyl jen já.

Ta opona je prosáklá pachy, tolika odpudivými pachy, že ani nechci přemýšlet nad tím, z čeho pochází, či co pro mne znamenají.

neděle, 29 leden 2012 00:00

Boříkovy lapálie

Napsal(a)

Boříkovy lapálie je knížka, která vychází i s různými pokračováními- př.Bohoušek a spol, Boříkovy lapálie Nové Ten první díl je o partě kluků přibližně stejně starými jako my.

Strana 8 z 8